در فاصله چند ساعت از امضای قرارداد با ملی پوش ایرانی باشگاه وولفسبورگ جزئیاتی جدید از قرارداد با این بازیکن را منتشر کرد.

اشکان دژاگه بعد از محرومیت العربی از نقل و انتقالات زمستانی قرارداد ۳٫۵ میلیون یورویی خود را با قطری ها فسخ و بار دیگر به بوندس لیگا بازگشت تا با پیراهن تیمی به میدان برود که در سال ۲۰۰۹ با آنها جام قهرمانی آلمان را بالای سر برده و به یکی از محبوب ترین چهره های طرفدارانش تبدیل شده بود.

اشکان در جمع گرگ های ولفسبورگ با لقب «اشه» شناخته می شد دیروز با امضای قراردادی دوباره به بوندس لیگا بازگشت تا در روزهای بحرانی این باشگاه را در نیم فصل دوم همراهی و کمک کند تا والرین اسماعیل سرمربی این تیم و سایر بازیکنان از شرایط نامطلوب فاصله بگیرند. انتقالی که به صورت آزاد انجام شد و هزینه ای روی دست باشگاه نگذاشت تا مدیرفوتبال این باشگاه از آن ابراز رضایت داشته باشد.

اولاف رابی مدیرفوتبال ولفسبورگ در گفتگویی با سایت باشگاه جزئیاتی جدید از قرارداد با دژاگه را مطرح کرد و گفت:« خوشحالیم بازیکنی با کیفیت مثل اشکان را دوباره در خدمت داریم. او با قراردادی آزاد تا پایان فصل به جمع بازیکنان ما پیوست و بندی در قراردادش وجود دارد که می تواند حضور او را تا سال ۲۰۱۸ در بین ما تمدید کند. راجع به مسائل مالی هم نمی توانم چیزی بگویم تنها در همین حد بدانید که هر دو طرف از این قرارداد خوشحال هستند».

در همین حال والرین اسماعیل سرمربی فرانسوی ولفسبورگ که در بایرن مونیخ یکی از دوستان صمیمی علی کریمی محسوب می شد با ابراز شادمانی از بازگشت اشکان به تیمش تصریح کرد:« دژاگه می تواند نظم خوبی به ساختار تهاجمی ما بدهد. شناخت کاملی از این بازیکن داشتیم و می دانستیم که طرفداران هم دوست دارند تا دوباره شاهد درخشش او در بازی های نیم فصل دوم با پیراهن ولفسبورگ باشند».

ولفسبورگ در حال حاضر ستاره های سرشناس زیادی در اختیار دارد از جمله ماریو گومز مهاجم تیم ملی آلمان، لوئیز گوستاوو ستاره خط میانی تیم ملی برزیل، بلاژیکوفسکی هافبک لهستانی که بازوبند کاپیتانی را بر دست می بندد و ایرانی ها این بازیکن را به واسطه درخشش در دورتموند یورگن کلوپ خوب می شناسند ضمن این که رودریگوئز دفاع چپ تیم ملی سوئیس نیز یکی دیگر از ستاره هایی است که اشکان دژاگه قرار است در کنار آنها در نیم فصل دوم بوندس لیگا به میدان برود.

بنا بر اعلام سایت ولفسبورگ و همچنین اطلاعات درج شده در شبکه های مجازی منتسب به باشگاه آلمانی خرید جدید این تیم قرار است در ادامه فصل با پیراهن شماره ۷ گرگ ها در رقابت های بوندس لیگا به میدان برود. توئیتر رسمی ولفسبورگ تمام توئیت های اصلی خود را به خرید اشکان دژاگه و یادآوری خاطرات شیرین سال های گذشته این تیم با ستاره ایرانی اختصاص داده است تا مشخص شود بازگشت “اشه” برای آنها چه اهمیتی دارد.

اشکان دژاگه از ساعت ۱۲:۰۰ به وقت تهران اولین تمرین خود با هم تیمی های جدیدش را انجام خواهد داد تا برای بازی های هفته آتی بوندس لیگا و مضاف ولفسبورگ با اف سی کلن آماده کند. جدالی که از اهمیت خاصی برای گرگ ها بعد از شکست خانگی برابر آگزبورگ برخوردار است.ولفسبورگ در حال حاضر با ۱۹ امتیاز از ۱۸ بازی در رده چهاردهم بوندس لیگا قرار گرفته که جایگاه خوبی برای این تیم سرشناس نیست.

منبع : ورزش۳

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما